Axie Infinity: Kazanmanın Eğlenceli Yolu!

Kripto para birimleri yavaş yavaş ana akım bilinci kapladı ve çekiş kazandı. Bununla birlikte, birçoğu zamanın testine dayanamaz ve kitlesel bir kabul görmesi koşuluyla bunu yapmaya devam edecektir. Devrimci bir varlık devreye girdiğinde, kitlelerin arzuladığı şeye odaklanarak bu mümkündür: Eğlence.

Axie Infinity, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Axie Infinity, kullanıcıların kripto para birimini kullanarak toplayıp oluşturabilecekleri blok zinciri tabanlı bir oyunda kullanılan bir simgedir. Oyuncular, oyunu oynayarak AXS kriptosunu kazanabilir ve AXS tokenleri daha sonra bazı kripto borsalarında işlem görebilir. Canavar-savaş NFT oyunu dünya çapında muazzam bir popülerlik kazanıyor. Dolayısıyla bu, Ethereum fiyat tahminimize göre ekosistemin ve ETH’nin genel büyümesini artırabilir .

Axie Infinity protokolü icat edildiğinde ortaya çıkan daha fazla zenginlik yaratmaya odaklanılabilir. Axie Infinity Shard Token olması amaçlanan bir oyuna giriş belirteci, özellikle kripto para birimi avantajlarının ve oyun oynamanın eklektik birleşimini getirmek için birkaçıyla oluşturuldu. Oyunun tüm faydaları, herkesin oyun zekası ile coin kazanma olasılığına sahip olduğu blok zinciri algoritmaları üzerine kuruludur ve daha eğlenceli bir şekilde kazanma yolları yaratır. Gerçek Axie Infinity gelecek fiyat tahminine başlamadan önce, genel bakışı kontrol edelim.

Axie Infinity’ye Genel Bakış

Oyun, kripto ve blok zinciri endüstrisinin faydaları üzerine kurulmuş olan Axie Infinity, Ethereum (ETH) ağı üzerine kurulmuştur. Ve hepsi bu değil. Axie kazanmanın sonsuz yolu vardır, ancak en son teknolojinin bir parçası olmak, yani oyuncuları katılım için ödüllendiren Blockchain, Axie Infinity dünyasında tamamen duyulmamış bir şeydir. O halde Axie Infinity adlı Play to Earn devrimine katılmaya hazır olun!

Axie Infinity (AXS): Sonsuz Olasılıkları Tanımlama

Pokémon kimliğine dayalı evrenden ilham alan Axie Infinity, kullanıcıların oyun yeteneklerini gösteren, savaşan, toplayan, yetiştiren ve evcil hayvanları için kara tabanlı bir krallık inşa eden jetonlar kazanmalarına olanak tanır. Tüm varlıklar ve Axie genetik verileri, geliştiricilerin tüm eko-alanının kendi araçlarının ve deneyimlerinin temelini bulmasına izin veren üçüncü taraflarca basitçe ölçeklenebilir. Çok yakın bir zamanda 2018’de kurulan, Axie protokolü hala başlangıç ​​aşamasında olmasına rağmen, Axie 1 numaralı Ethereum oyununu sıraladı ve günlük, haftalık ve aylık aktif kullanıcıların en iyi seçimi olmaya devam ediyor.

Ethereum için önemli bir gelir kaynağı olan Axie Infinity, şimdiye kadar 6.400’den fazla ETH üretti. Axie bir yandan oyun ve eğlence çağını simgeliyor; diğer yandan, kitleler için istihdam olanakları yarattığı ve yol haritasını sürdürülebilir bir platforma çizen güçlü bir topluluk ortamı oluşturduğu bir sosyal sorumluluk değerini yansıtır. Kullanıcılar, Axie pazarının yerel Axie Infinity Token’ına sahip olabilir, bunları toplayabilir ve sürekli genişleyen bir oyun evreninde kullanabilir!

Axie Infinity protokolünü kavramsallaştırmak, bir gerçeği daha ön plana çıkardı: Blockchain’in avantajları, sadece finans sektörünün sınırlarının ve sınırlamalarının ötesine geçiyor. Finans alanındaki çeşitli darboğazları gidermek için tasarlanan Axie Infinity (AXS), yaşamları daha güçlü ve hızlı hale getirmek için tasarlandı.

Axie Infinity protokolü, benzersiz bir şekilde, veri erişilebilirliği olan blok zincirinin zorluklarını ortadan kaldırmaya da katkıda bulunmuştur. Ayrıca, gereksiz maliyetler veya aracıların hızı veya rolü olsun, paketler halinde geldiler. Tamamen kullanıcılara, oyunlarını ve işlemlerini hızlı ve kusursuz hale getirecek verimli veri aktarımı avantajını sunmaya ve böylece dijital eko-uzaydaki paradigma rolünü haklı çıkarmaya odaklanır.

Axie Infinity (AXS): Geçmiş Veriler

Oyun ve kazanç platformlarında ilk bariz seçim olarak sıralanmayı hedefleyen yerel jeton AXS, çok yönlü kazanç olanakları hayallerini gerçeğe dönüştürmek için nihai seçimdir. Axie Infinity, kitlesel satışlara önemli ölçüde katkıda bulunan ebeveyni Axie Infinity Foundation’dan büyük bir desteğe sahiptir.

Bununla birlikte, teknik fiyat analizine göre, Axie Infinity ekosistemi, sürekli olarak gizli potansiyeli gösteren muazzam bir potansiyel gösterdi. AXS bugün, olumsuz kripto para piyasası eğilimlerine rağmen güçlü bir büyüme ile desteklenen oldukça yükseliş modeli gösteren büyük bir toparlanma gösteriyor. Stellar ve Ethereum gibi rakiplerle rekabet eden Axie Infinity, ilk 10 para birimi arasında yer alıyor.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından çeşitli borsalarda işlem gören yerel token olan Axie Infinity, kendisini temel işlevlere dayalı yatırıma değer para birimlerinin ana çerçevesine henüz yerleştirmedi. Piyasa, kendi potansiyeline yönelik belirsizlik gösterdiğinden, bu kripto varlığı henüz yatırımcıların ilgisini çekmiyor.

Axie Infinity Teknik Analizi

2.790.117.693.06$’lık piyasa değeri ve 303.585.284.51$’lık işlem hacmi ile Axie Infinity’nin mevcut fiyat hareketi ılımlı bir düzeltmeyi yansıtıyor. AXS fiyatı 45,88$ civarında ve NFT patlamasıyla ilgili en son haber güncellemelerine göre kullanıcıları şaşırtmak için birçok iyi nedeni var.

Axie Infinity’nin mevcut dolaşımdaki arzı 60.907.500 AXS’dir ve Axie Infinity’nin kurucuları, bir lider olarak, Axie Infinity’nin kitlesel olarak benimsenmesinin teknik analizlerine göre hayranları için pek çok vaadi olduğu konusunda oldukça iyimserler.

Axie Infinity (AXS) Gelecek Fiyat Tahmini: Piyasa Duyarlılığı

ükseliş senaryosunun devam etmesinin beklendiğini belirten birçok uzman, aşağıdaki yatırım tavsiyelerini sunuyor:

Axie Infinity tahminimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor; 2026 için fiyat tahmini 505.415 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +%100,59 civarında olması bekleniyor. Uzun vadede tahmin edilen bir gerileme var ve Axie Infinity, 2023’ün başında düşüş sinyali vererek parlaklığını kaybedebilir, yani temel olarak, bu, Axie Infinity’yi değiştirmek veya Axie Infinity satın almak için doğru zamandır.

-Cüzdan Yatırımcısı-

Axie Infinity tahminimize ve teknik analizimize göre, AXS fiyatı yükseliş trendinde kalabilir ve bu yılın sonuna kadar 63.54$’ı geçebilir, bu da onu iyi bir yatırım haline getirecektir.

-Digital Coin Price-

Axie Infinity fiyatının umut verici bir geleceği var. Marjinal olarak etkilenebilir, ancak boğalar geri dönecek ve 2026 civarında, Axie Infinity’nin tahmini fiyatı 3462.061 dolara fırlayarak iyi bir yatırım haline gelebilir ve eğilim devam eder.

-GOV capital-

Axie Infinity fiyatı, Ağustos 2020’de olduğu gibi, güvenilir bir tutarlılık gösterdiği için oldukça yükseliş gösteriyor. Aralık 2022’ye kadar, AXS fiyatı 53.172$ civarında kolayca salınarak karlı bir yatırım haline gelecektir.

-Trading Beasts-

Kabul edilmesinden bağımsız olarak, AXS fiyatı Ocak 2022’ye kadar sıcakla karşı karşıya kaldı. Boğaların geri dönebileceği tahminlerine göre, Axie Infinity fiyatı, örneğin 2024’e kadar biraz daha yüksek, en iyi ihtimalle 59.06 $ ve bir miktar direnç seviyesi göstermeli.

-Long forecast-

Mantıksal bir algoritmaya dayanan Axie Infinity’nin gelecekteki fiyatı, hem kısa vadeli rallilere hem de uzun vadeli potansiyel avantajlara sahiptir. Fiyat, üstel bir hareketli ortalama göstererek Aralık 2022’nin sonunda 163 dolara ulaşabilir. Ancak, tüccarlar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

-Coin Quora-

Pek çok Axie Infinity projesi, konsept aşamasından test aşamasına geçiyor ve yıl sonuna kadar çok sayıda proje tamamlanmış olacaktı, bu nedenle, 72.00 $’lık çok yönlü bir yükseliş tahmini, tüccarları kazanç elde etmeye teşvik ediyor. Axie Infinity’yi satmak için.

-Reddit Topluluğu-

Axie Infinity (AXS) Gelecek Fiyat Tahmini: 2022-2026

Oynaklık, Axie Infinity’nin doğasında bulunan bir özelliktir ve bu nedenle, her türlü aşırı zorlanmış fiyat tahmini, zorlu bir görev olacaktır. Ancak, uzman fiyat tahminine ve hislerine göre, ruh hali oldukça olumlu görünüyor. Geçen aydan bu yana, Axie Infinity (AXS) fiyatı muazzam bir ralliyi yansıttı. En son gelişmeler AXS fiyatının daha yüksek işlem yapmasına yardımcı olacak mı?

Axie Infinity Gelecek Fiyat Tahmini 2022

Kripto para piyasaları için ani bir sarsıntı veya zorlu bir yol olmadığı düşünüldüğünde, AXS tokeni, kullanıcıları arasında önemli bir cazibe olarak güçlü konumunu teyit etmeye hazır. Önümüzdeki yol, yatırımcı güveninin patlamaya devam etmesi koşuluyla yapraklarla dolu ve bu da Axie Infinity Shards’ın (AXS) 63.54 $’ı ölçeklendiren tüm engelleri aşmasını sağlayan fiyatta büyük bir baskıya neden oluyor.
Axie Infinity Fiyat Tahmini 2023
Axie Infinity (AXS) hızlı, güvenilir bir ağ kurmuştur ve ürünün kullanıcı deneyimi ile çalışmaktadır. Bu özellikler, AXS madeni parasının 74,11 $ gibi çok daha yüksek bir fiyat kazanmasına yardımcı olabilir. İşlevsel kripto dürtüsü 2023’e kadar devam ederse, AXS fiyatı bir paradigma acelesi görebilir ve kullanıcılar önemli miktarda kar elde edebilir.

Axie Infinity Gelecek Fiyat Tahmini 2024

Belirteç için ileriye dönük epeyce Axie Infinity tahmini var. Özellikle teknolojik duyurular ve Kurumsal’ın tasarladığı ilerlemeler açısından bakıldığında, AXS fiyatının 81,14$’a ulaşabileceği varsayımları var. İyilik, büyük ölçüde güvenlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri tarafından yapılmıştır. Heyecan verici promosyon girişimleri, yatırımcıların kazançları toplamasını sağlayarak gerisini halledebilir.

Axie Infinity Gelecek Fiyat Tahmini 2025

AXS, topluluk girişimlerinde aktiftir. Önemli bir piyasa değeri elde ederek ivme kazanmaya devam ettikleri göz önüne alındığında, eğitim, sosyal yardım ve yeniliklere odaklanan girişimleri onları 99,48 $ gibi kayda değer bir seviyeye götürebilir.

Axie Infinity tahmini için uzun vadeli bir senaryoda, diyelim ki 2026 civarında, AXS Token fiyatı diğer kripto para birimlerine ayak uydurarak net bir şekilde 160$’a ulaşacak. AXS için de, esas olarak yıllar içindeki tutarlı performansı nedeniyle, dudak uçuklatan bir iyimserlik bekleniyor. Axie Infinity, yatırımcılarına yiğit getiriler getirecek şekilde istikrar kazanacak.

Axie Infinity Gelecek Fiyat Tahmini 2026

Bu yılın başından itibaren, Axie Infinity’de (AXS) bir ayı piyasası var. Token, destek seviyeleri civarında işlem görüyordu, ancak geçen aydan itibaren büyük bir yukarı yönlü ivme kaydetti. Bu dijital varlık, tüm engelleri aşmaya ve coşkulu bir şekilde performans göstermeye, piyasa olumlu hale gelirse yukarıda belirtildiği gibi kritik direnç seviyesini ölçeklendirmeye ayarlanmıştır.

Önümüzdeki yıl tüm sınırlamaları aşan AXS, kesinlikle yükselecek ve kullanıcıları için şans işaretleri gösterecekti. Sağlam akıllı sözleşmelerle desteklenen Axie Infinity (AXS) fiyatı, 2026 yılı sonuna kadar 89,77 dolarlık ana direnç seviyesine kolayca ulaşabilir.

Axie Infinity’ye (AXS) Yatırım Yapmak Karlı mı?

Verilere dayanarak, Axie Infinity’ye uzun vadede yatırım yapmanın Karlı olduğu tahmin edilebilir. Uzun vadede, Axie Infinity fiyat tahmininin 5+ yıllık bir dönem için olduğunu kastediyoruz.

Axie Infinity’yi (AXS) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Axie Infinity (AXS), Binance, Huobi Global, FTX, KuCoin vb. gibi büyük kripto borsalarında işlem yapmak için kullanılabilir. AXS için doğrudan fiat satın alma seçeneği yoktur; Daha sonra desteklenen borsalarda AXS ile değiştirilebilecek fiat para ile Bitcoin satın almanız gerekir.

Axie Infinity Gelecek mi?

Bugün Axie Infinity fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli bir düzeltmeyi yansıtıyor. Ancak, bu yılın başından bu yana genel fiyat momentumuna göre, Axie Infinity (AXS) fiyatı, parlak bir geleceğe sahip olduğu ve önümüzdeki yıllarda yeni rekor fiyatlara ulaştığı için bir kez daha yükselecek ve AXS fiyat tahminini yukarı yönlü gönderecek. çizelge.

Axie Infinity Piyasada Nasıl Önem Kazanıyor?

AXS fiyat tahmini, yatırımcıların bu kripto para birimine olan güvenlerini kaybetmesi nedeniyle önem kazandı. Axie Infinity’nin satın almaya değer olduğunun farkındalar. Bu nedenle, insanlar onu satın almayı bırakırsa, herhangi bir kripto para birimi değerini kaybeder. Axis Infinity’nin fiyatı artacak ve kesinlikle AXS bir yatırıma değer.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.