DENT coin’in  Değeri yükselecek mi? Dent coin geleceği hakkında en güncel bilgiler.

DENT nedir?

DENT , merkezi olmayan blok zinciri mimarisi aracılığıyla mobil veri maliyetini ve veri dolaşım ücretlerini azaltmak için tasarlanmıştır.

ERC-20 blok zinciri standardına dayanan DENT coin, DENT altyapısına güç sağlayan kripto para birimidir. Sistem daha yaygın olarak bilinir hale geldikçe, ne tür bir DENT fiyat tahmini yapabiliriz?

Ethereum blok zinciri üzerine kurulu bir uygulama olarak DENT, 2017 beyaz raporuna göre “kullanıcıların mobil verilerini herhangi bir kullanıcıdan herhangi bir kullanıcıya özgürce satın alabildiği, satabildiği ve bağışlayabildiği” mobil veri pazarında büyük bir bozucu olmayı hedefliyor. kağıt.

Şirketin temel ahlakı, cep telefonu sözleşmelerinde bulunan büyük bir sorunu çözmek için blok zincir teknolojisini kullanmaktır: veri dolaşım ücretleri. Zorlayıcı ücretlere bağlı kalmak yerine, kullanıcılar geniş bir “düğüm” ağından veri paketleri satın alırlar; bu düğümler, kullanılmayan veri ödeneklerinden bir miktar DENT kazanmayı uman bireylerdir.

DENT kazanmak, bu düğümler için bitcoin (BTC) madenciliğine benzer şekilde bir teşvik işlevi görür. Ancak, DENT şu anda itibari para ile alınıp satılamaz; Bu şekilde kazanılan DENT, gelecekteki veri planları için kullanılabilir veya hediye olarak bağışlanabilir.

Ancak DENT coinlerinormal kripto pazarlarında satın alınabilir ve alınıp satılabilir. Sadece onları DENT hesabınıza aktardıktan sonra itibari para ile takas edilebilirliğini kaybederler.

DENT, mevcut telekom sağlayıcınızın yerini almaya çalışmaz. Bunun yerine, bir dünya gezgininin gerektiğinde ve gerektiğinde normal sağlayıcısı ile merkezi olmayan DENT ağı arasında serbestçe ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceği bir yol arkadaşı olarak çalışmayı amaçlar.

DENT fiyat tahmini için aşağıdan okumaya devam edin.

Erken aşamalar

DENT, 2017 yılında 70 milyar coin karşılığında 4,3 milyon dolar toplayan bir ilk madeni para arzı (ICO) geçirdi. Şirket kalan 30 milyarı işletme giderleri için elinde tuttu. Bu, DENT’in fiyatını ICO aşamasında 0,0006 ABD doları olarak belirledi.

Ocak 2018’de büyük bir fiyat artışı, boğaların neredeyse 0.10$’ı kırdığını gördü. Bununla birlikte, piyasa önümüzdeki altı ayda kendini yeniden düzenledi – DENT fiyatı 2019 ve 2020 boyunca zar zor yükseldi ve 0,0001 – 0,0002 dolar arasında yatay işlem gördü.

Ancak token, 2021’de önceki ortalamaların oldukça üzerinde kalarak iyi bir performans sergiledi. Bununla birlikte, düşük değerli altcoinlerin tipik oynaklığı tam ekrandaydı ve geçerli bir DENT madeni para fiyat tahminini zorlaştırıyordu. Kapanış işlemleri 0,02 ile 0,0002 ABD Doları arasında dalgalandı.

Madeni para 2021’i 0,0038 dolardan kapattı ve 2022’nin ilk iki ayında düşüş trendini sürdürdü ve 10 Mart’a kadar %35 düşüşle 0,002514 dolara geriledi. 25 Nisan 2022 itibariyle, DENT’in 0,0025$’lık değişim değeri, 2 Nisan’da elde edilen 90 günün en yüksek seviyesi olan 0,00396$’ın %37.6 altındaydı. Mayıs ayı boyunca kayıplar devam etti.

DENT şu anda nerede?

19 Mayıs 2022 itibariyle DENT piyasa değeri, 24 saatlik 34.72 milyon dolarlık işlem hacmiyle 104 milyon doların biraz üzerindeydi. Şu anda , Nisan ayındaki 182’lik sıralamadan, piyasa değerine göre 182. sırada yer alıyor .

Yazma sırasındaki işlem fiyatı, önceki kapanış fiyatına göre %0,33 düşüşle 0,001 dolardı.

Herhangi bir DENT kripto fiyat tahmininin kapsamlı altcoin oynaklığını hesaba katması gerekse de, piyasanın şu anda düşüş eğiliminde olduğu unutulmamalıdır. Göreceli güç endeksi aşırı satım pozisyonu olan 30’da. DigitalCoinPrice’deki 26 analiste göre, 14’ü satmayı, yedisi elde tutmayı ve beşi satın almayı öneriyor.

Bu rakamların oldukça spekülatif olduğunu ve resmi mali tavsiye teşkil etmediğini unutmayın. Yatırım yapmak istiyorsanız lütfen kendi başınıza kapsamlı bir araştırma yapın.

DENT coin geleceği 2022, 2025 ve hatta 2030’da nereye gidiyor?

WalletInvestor’ın 12 aylık 0,0025$ tahmini var. 2025 için DENT fiyat tahminine bakıldığında, tahminci madeni paranın Aralık ayının son aşamalarında 0,01 dolar bariyerini aşmasını bekliyor. Beş yıllık yatırım getirisi %506 olarak belirtilmiştir. Kısa vadeli duyarlılık şu anda çok düşüş eğiliminde.

DigitalCoinPrice’ın 2029 yılına kadar 0,0044 $ hedefi var. Tahmincinin 2022 için DENT fiyat tahmini, ortalama 0,0014 $ fiyat noktasında duruyor.

2030 için bir DENT fiyat tahmini , PricePrediction.net’ten gelir ve yıl için ortalama 0,027 $ fiyat önerir.

TradingBeasts , Eylül 2023’e kadar 0,0016 $ olan ve Haziran 2024’e kadar 0,0026 $’a yükselen ortalama fiyat hedefi ile görünümünde oldukça tutucu.

DENT parası iyi bir yatırım mı?

DENT iyi bir yatırım olabilir. Ortalama olarak, çoğu tahminci, kısa ve uzun vadede jetonun değerinin artmasını bekler. Temelde yatan DENT mobil veri ürünü gerçek belirleyici olabilir: vaatlerini yerine getirirse, ana akım bir teknoloji parçası haline gelebilir. Sonuç olarak, DENT’in değerinin artması muhtemeldir.

Ne olursa olsun, tüm yatırımlar, özellikle de oldukça değişken altcoinleri içerenler risk taşır. Yatırımınızda her zaman dikkatli olun ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın.

Dent 1 Dolar olur mu?

Bu pek olası görünmüyor, en azından önümüzdeki 10 yıl içinde. Hiçbir tahmincinin 1 $ fiyat noktası yoktur.

DENT coine yatırım yapmalı mıyım?

DENT’in yükselmeye devam etmesi için iyi bir şans var. Yıllarca yatay işlem gördükten sonra, daha yakın tarihli performansı yükselişe geçti, bu iyi bir işaret ve tahminciler büyük ölçüde olumlu bir görüşe sahip.

DENT’e yatırım yapmaya karar verirseniz, her zaman kapsamlı bir durum tespiti yapın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla parayı riske atmayın.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.